Локомотив U19 отстъпи на мъжете на Рилски спортист в контрола на Лаута

08 Фев 2019 09:43

Юношеският отбор на Локомотив (Пловдив) до 19 години загуби от мъжете на Рилски спортист (Самоков) в контролна среща. "Черно-белите" отстъпиха на "Рилецо" с 0:2. Проверката се игра днес от 14:00 на помощния терен на Лаута.

Локомотив контролираше нещата на терена, но не успя да стигне до попадение. Рилски спортист поведе в началните минути на срещата с гол на Иван Иванов. Няколко минути по-късно гостите стигнаха и до второ попадение, дело на Джорджио Димитров. До края на сблъсъка "черно-белите" имаха няколко шанса да стигнат до попадение, но Огнян Памуков, Желязко Калинов и Илиян Томов пропуснаха да порязят вратата на Рилски спортист.

Това бе поредната контрола за Локомотив U19 преди старта на мачовете от Елитната група. "Черно-белите" подновяват първенството с дерби срещу Ботев (Пловдив). Срещата е насрочена за 24 февруари от 13:30 на Лаута.