Локомотив U17 и U15 загубиха гостуванията си на Левски в София

25 Фев 2019 13:31

Елитните отбори на Локомотив при U17 и U15 допуснаха поражения при гостуването си на Левски в София. "Черно-белите" загубиха и в двата мача с по 3:0.

В 12:00ч. се проведе първата среща - тази при U15. Първото полувреме завърши при резултат 0:0, но през втората част гостите стигнаха до 3 гола след грешки в защитата на Локомотив. "Черно-белите" имаха също своите шансове. Два пъти сами срещу вратаря излезнаха Петър Андреев и Велислав Шопов, а още няколко добри положения не бяха материализирани в гол.

В 14:00ч. двата тима премериха сили и при U17. Домакините стигнаха до трите точки след две попадения през първата част и едно през второто. В 40-та минута на срещата съдията подмина основателни претенции за дузпа от страна на Локомотив, а освен това спести и няколко картона на "сините" за нарушения.