Локомотив U17 с класика срещу Сокол Марково /видео/

04 Мар 2019 14:24

Юношеският отбор на Локомотив до 17 години постигна категорична победа над Сокол (Марково) в поредния кръг от Елитната група. „Черно-белите“ надвиха с класическото 3:0 гостите. Успехът дойде през втората част с голове на Сашо Лебанов и Мартин Гарабедян.

Преди началото на срещата „смърфовете“ застанаха за обща снимка със знамето на България по случай националния празник.

През първата част двата отбора не си отбелязаха гол и се оттеглиха на почивка при 0:0. През второто полувреме Локомотив се активизира и стигна до три безответни попадения. В 74-та минута Сашо Лебанов откри резултата, след като „соколите“ сбъркаха в защита. В 80-та минута влезлият като резерва Мартин Гарабедян излезе очи в очи със стража на гостите и не сбърка за 2:0. Минута по-късно състезател на Сокол бе изгонен с директен червен картон. Той удари без топка Мартин Гарабедян и остави „червено-белите“ с 10 души на терена. Локомотив бързо се възползва от численото си предимство и момчетата на Васил Гърков стигнаха и до трети гол, дело отново на Мартин Гарабедян.