Локо U15 загуби в драма срещу Национал

04 Мар 2019 14:30

Отборът на Локомотив (Пловдив) до 15 години допусна поражение от Национал (София) в Елитната група. „Черно-белите“ отстъпиха с 2:3 на Лаута. Гостите взеха победата в заключителните секунди на срещата, като минута преди това Локомотив беше стигнал до равенството.

Преди началото на срещата „черно-белите“ гордо позираха за обща снимка с българското знаме по повод националния празник на България.

Локомотив започна по-добре мача и още в 7-та минута момчетата на Даниел Димитров поведоха. Центриране на Петър Андреев бе засечено с глава от Велислав Шопов за 1:0. Гостите бързо върнаха гола чрез Михаил Милев за 1:1. В последната минута на първото полувреме Национал поведе за 1:2.

През второто полувреме Локомотив натисна съперника в търсене на гол, който падна чак в последната минута на срещата. Сали Садъков с топовен изстрел от дистанция възстанови равенството за 2:2. В ответната атака несъсредоточени действия в защитата на Локомотив позволиха на гостите да отбележат за крайното 2:3.