Локо U15 се справи с Берое /видео/

11 Мар 2019 18:15

Отборът на Локомотив (Пловдив) до 15 години постигна домакински успех с 2:0 над Берое (Стара Загора). Момчетата на Даниел Димитров играха по-добре и след голове на Тони Лесов и Галин Халачев спечелиха мача.

Още във втората минута вратарят на Локомотив Александър Главчев трябваше да се намеси, за да запази вратата си суха. В 11-та минута „черно-белите“ изпуснаха изгодна възможност да поведат. Сали Садъков с дълъг пас изведе Велислав Шопов, той прехвърли стража на гостите и топката стигна до Станислав Дошев, който я прати с глава над вратата. В 19-та минута Локомотив стигна до попадение. Тони Лесов се разписа за 1:0 с глава след центриране от корнер.

В началото на втората част, отново след ъглов удар, Тодор Павлов нацели напречната греда на Берое. В следващата атака „черно-белите“ удвоиха своята преднина. Галин Халачев бе точен за 2:0. В самия край на срещата Георги Радивчев можеше да направи резултата класически, но топката мина встрани от вратата на „заралии“.

На 16 март от 12:00 Локомотив гостува на Етър във Велико Търново.