Локо загуби от Черно море в U19

07 Апр 2019 12:31

Юношеският отбор на Локомотив (Пловдив) до 19 години загуби домакинството си на Черно море (Варна). „Черно-белите“ отстъпиха с 1:3 на „моряците“ на Лаута.

Срещата започна с натиск на гостите, но защитата на Локомотив се справи. В 11-та минута Желязко Калинов можеше да нанесе изстрел, но бе изпреварен от стража на гостите. Черно море отговори с опасен удар покрай вратата на Велислав Василев.

В 55-та минута Черно море поведе. Денислав Ангелов засече с глава центриране от фаул и изведе гостите напред. В 63-та минута „моряците“ стигнаха до второ попадение за 0:2. В 68-та минута Локомотив намали. Топовен изстрел на Стоимен Тотков бе избит от вратаря на варненци, а при добавката Желязко Калинов се разписа за 1:2. Крайното 1:3 бе оформено в 89-та минута. Денислав Ангелов се пребори за една топка в центъра, напредна и отбеляза третото попадение за Черно море.