Локо с победа в U17

21 Апр 2019 11:59

Юношеският отбор на Локомотив (Пловдив) до 17 години се наложи с 3:1 над Дунав (Русе) в мач от Елитната група. Момчетата на Васил Гърков стигнаха до успеха след голове на Мартин Гарабедян и Даниел Димитров.

В 20-та минута Локомотив поведе в резултата. Сашо Лебанов изведе на добра позиция Мартин Гарабедян, който откри за 1:0. Отново той се разписа само четири минути по-късно. Янко Неданов асистира на Гарабедян за 2:0. В края на първото полувреме гостите намалиха след корнер за 2:1.

През втората част по-чистите положения бяха за Дунав, но стражът и капитан на Локомотив Кристиан Томов се отчете с няколко важни намеси, които не допуснаха изравняване. Крайното 3:1 бе оформено в 90-та минута. Бърза контраатака завърши с гол на Даниел Димитров.