Локомотив загуби от Спартак Плевен у дома при U15

06 Май 2019 20:22

Отборът на Локомотив (Пловдив) до 15 години инкасира домакинско поражение от Спартак (Плевен). „Черно-белите“ загубиха с 0:2 от гостите на Лаута.

В 19-та минута Спартак откри резултата за 0:1. Единадесет минути по-късно изстрел на Красимир Тодоров от гостите мина на сантиметри от страничната греда, а в последните секунди на първата част стражът на Локомотив Александър Главчев се отчете с важна намеса и предотврати попадение в своята врата.

В началото на второто полувреме плевенчани удвоиха своята преднина. Пламен Иванов се разписа след пряк свободен удар. В 52-та минута гостите стигнаха до дузпа. Красимир Тодоров бе спънат в наказателното поле, впоследствие той би наказателния удар, който бе отразен от Александър Главчев. В следващите минути Локомотив натисна своя съперник. Греда на Петър Андреев и опасни изстрели на Стилиян Черкезов и Велислав Шопов не стигнаха за попадение във вратата на Спартак.