Локомотив загуби от Септември в U19

06 Май 2019 20:24

Юношеският отбор на Локомотив (Пловдив) до 19 години допусна поражение от Септември (София) с 0:1. Срещата се игра от 16:30 на помощния терен на Лаута.

В 26-та минута Мартин Паскалев можеше да открие резултата, но стражът на Септември спаси удара с глава. В ответната атака гостите отговориха с изстрел, минал встрани от вратата на Стефан Дафовски. В 35-та минута Владимир Николов от Септември се озова непокрит в наказателното поле и стреля над целта. В заключителните минути на първата част Октай Юсеин пробва удар от дистанция, който бе уловен от Пресиян Христов.

През втората част битката на терена и здравите единоборства зачестиха. В 85-та минута Златан Христев от Локомотив бе изгонен заради втори жълт картон. Минута след това гостите стигнаха до попадение, което им осигури крайния успех с 0:1.