Локо U19 с първа победа от началото на сезона

26 Авг 2019 10:54

Юношеският отбор на Локомотив (Пловдив) до 19 години записа първа победа в Елитната група. „Черно-белите“ надвиха с 0:1 връстниците си от Септември (София) в мач от третия кръг на първенството, игран на футболната база в село Герман.

Първото полувреме на срещата бе белязано от множество пропуски. След разбъркване в наказателното поле на Септември пред локомотивци се откри най-сериозната възможност за промяна на резултата в последните минути от редовното време. Въпреки това първите 45 минути завършиха с нулево равенство.

Локомотив показа още по-силен характер през втората половина на мача и доминираше през повечето време. Победният гол за „черно-белите“ бе отбелязан от Николай Джелебов в 75-та минута, който осигури и първи три точки за момчетата на Васил Гърков.

В четвъртия кръг на първенството пловдивчани ще посрещнат отбора на Монтана на 30 август (петък) от 18:00 на помощния терен на „Лаута“.