Печат на тази страница

Драма и много голове и победа за Ботев в дербито срещу Локомотив в U15

26 Авг 2019 10:58

Ботев (Пловдив) постигна изключително драматична победа с 3:2 над Локомотив (Пловдив) в дербито от първия кръг на Елитната юношеска група до 15 години. Двубоят се игра пред препълнената трибуна на естествен терен №1 на "Футболен комплекс Ботев 1912".

"Канарчетата" стигнаха много трудно до успеха, въпреки огромното си превъзходство. Мартин Драганов се превърна в герой за "жълто-черните", реализирайки и трите попадения.

През първата част ботевистите на два пъти повеждаха в резултата, като между двата гола "черно-белите" получиха дузпа. Второто полувреме премина изцяло под диктовката на водените от Румен Байрев "канарчета", но те така и не успяха да реализират положенията си.

5 минути преди края на срещата гостите изравниха резултата с много красиво попадение от границата на наказателното поле. 2 минути по-късно Мартин Драганов се възползва от суматоха пред вратата на Локомотив и с прецизен удар донесе трите точки на тима си.