Шести пореден успех за ЖФК Локомотив

18 Окт 2020 08:43

Женският отбор на Локомотив Пловдив продължава със страхотното си представяне от началото на сезона! Момичетата на Ангел Славов записаха шеста поредна победа и вече над 540 минути “черно-белите” са без допуснат гол!

На естествения помощен терен на “Лаута” жените на Локомотив Пловдив постигнаха класически успех с 3:0 над столичния Барокко! Добре прибраният отбор на гостите не оставяше пространства и стигането до чиста голова ситуация беше трудно. Все пак Кристияна Димитрова отбеляза два гола през първата част и даде спокойствие на домакините.

Втората част и двата отбора намалиха темпото. Положенията отново бяха повече пред вратарката на Барокко, но Нина Карабельова се намеси впечатляващо. Михаела Арабаджиева отбеляза третото попадение, с което оформи крайния резултат 3:0.

Следващaта седмица (25.10) момичетата на Ангел Славов гостуват на Пирин Лейдис в Благоевград.

Може да проследите срещата в неделя от 11:00ч. по Нова Спорт.