Спартак разгроми Войсил

04 Сеп 2021 21:29

Спартак разгроми с 6:0 тима на Войсил в мач от 3- ти кръг на А- регионална група.

Гладиаторите откриха резултата още в 17', когато Васил Стойчев нахлу отлично по дясното крило и намери Георги Лазаров, който от точката на дузпата не остави шанс на вратаря на гостите.

В 28' Тодор Тимонов вкара фантастичен гол от 30 метра с неспасяем удар в сглобката на вратата.

В 33' Кирил Георгиев премина през 3-ма играчи от ляво и намери Любо Цеков, който от близа дистанция с глава направи резултата класически.

Георги Лазаров можеше да покачи резултата още преди почивката, но силният му удар срещна страничната греда.

През второто полувреме Спартак продължи да държи инициативата и да бележи.

В 65' след груба грешка на вратаря на Войсил Георги Лазаров му отне топката и направи резултата 4:0. Само 2 минути по- късно резултатът стана 5:0 след автогол на защитник на гостите.

Крайното 6:0 оформи Кръстьо Милев в 76' със страхотен удар от 25 метра.

Така след 3 кръга Спартак има пълен актив от 9 точки и голова разлика 15:0. В следващия кръг на 12 септември от 17:00 часа Спартак гостува на Спортист Голям Чардак.