Карачанаков дебютира за Ботев, пловдивчани започнаха годината с победа /снимки/

23 Ян 2019 16:35

Ботев победи с 2:0 Локомотив Горна Оряховица в контрола, която се игра на централния терен на клубната база на клуба в Коматево.

Неофициален дебют за Ботев записа най-новото попълнение на тима Антон Карачанаков, който игра едно полувреме и се отчете с асистенция.

В 22-та минута Антонио Вутов откри резултата за Ботев. Вутов получи пас от Карачанаков, който пусна с пета към Вутов, а след като овладя топката носителят на Купата с Ботев Вутов с хубав удар прониза вратаря на гостите за 1:0.

В 60-та минута Ботев удвои, след като Иван Василев беше фаулиран в наказателното поле. Дузпата беше реализирана от Тодор Неделев - 2:0.

Утре Ботев отпътува за Турция, където ще проведе основната част от подготовката си. Пловдивчани ще изиграят пет контроли, като най-престижната е срещу украинския гранд Шахтьор Донецк.

Ботев: Даниел Кайзер, Филип Филипов, Димитър Пиргов, Кристиян Димитров, Джонатан Перейра, Радослав Апостолов, Васил Шопов, Кристиан Добрев, Тодор Неделев, Антон Карачанаков, Антонио Вутов (Стилиян Ангелов, Атанас Ташолов, Костадин Ничев, Лъчезар Балтанов, Станислав Шопов, Благовест Данчев, Димитър Тонев, Станислав Работов, Иван Василев)

Локомотив Горна Оряховица: Евгени Александров, Мартин Сандов, Михаил Минков, Тихомир Трифонов, Мартин Николов, Жак Пехливанов, Александър Попов, Стивън Славков, Димитър Юруков, Николай Иванов, Иван Колев