Ботев изпусна Ботев Враца в Пловдив, Неделев пропусна дузпа /снимки + видео/

15 Мар 2019 19:20

Ботев завърши 1:1 при домакинството си на Ботев Враца в среща от последния кръг на редовния сезон в Първа лига.

Ботев Враца откри в 20-та минута с гол на Мартин Кавдански, който засече центриране с глава от фаул на Емил Стоев - 0:1.

Ботев успя да изравни почти веднага в 21-та минута, когато Вутов намери Васил Шопов и той реализира за 1:1.

В 56-та минута Мариян Иванов игра с ръка в наказателното поле и беше изгонен за втори жълт картон, а Ботев получи дузпа, която Тодор Неделев пропусна.

С равенството Ботев събра 45 точки и остана на четвъртото място, а Ботев Враца 10-ти с 31 точки.

Ботев: Даниел Кайзер, Димитър Пиргов, Кристиан Димитров, Еберт Кардосо, Васил Шопов, Радослав Терзиев, Кристиан Добрев, Атанас Зехиров, Тодор Неделев, Антонио Вутов, Феребори Доре

Ботев Враца: Красимир Костов, Андреас Васев, Венцислав Керчев, Антон Огнянов, Георги Вълчев, Мартин Кавдански, Мариян Ивановв, Симеон Мечев, Даниел Генов, Емил Стоев, Валери Домовчийски