Ботев допусна пълен обрат срещу Локо София в контрола за две минути /снимки/

22 Мар 2019 15:51

Ботев загуби от Локомотив София в контрола с 1:2 в спаринг, който се играе на централния терен на клубната база в Коматево.

В 12-та минута Цветомир Вачев от Локомотив се оказа сам срещу Чворович, но вратарят на Ботев успя да избие удара му. Малко по-късно отново Вачев пропусна да открие за гостите.

В 35-та минута удар на Кристиан Добрев беше избит от голлинията от играч на гостите.

В 64-та минута изстрел на Благовест Данчев беше избит в корнер от вратаря на Локомотив.

В 65-та минута Кристиан Добрев отново вкара за Ботев. Младокът преодоля няколко защитници на гостите и с хубав удар реализира за 1:0.

В 86-та минута удар от дистанция беше избит от Чворович, но при добавката Йордан Йорданов успя да изравни резултата - 1:1.

Пълният обрат осъществи Тодор Чаворски, който стреля от около 20 метра и реализира за 1:2 в 88-та минута.

Ботев подновява битките в Първа лига на 31 март с гостуване на Левски в първи мач от първата шестица.

Ботев: Иван Чворович, Филип Филипов, Костадин Ничев, Кристиан Димитров, Лазар Марин, Станислав Шопов, Лъчезар Балтанов, Кристиан Добрев, Радослав Апостолов, Запро Динев, Иван Василев (Димитър Пиргов, Атанас Чернев, Еберт Кардосо, Благовест Данчев, Иво Казаков, Станислав Работов, Феберобори Доре)