Ботев - Левски 1:1, аплаузи в 8 мин за легендарната осмица на "жълто-черните" /видео/

04 Май 2019 18:52

Отборите на Ботев (Пловдив) и Левски играят при резултат 0:1 в срещата от 6-ия кръг на плейофите на Първа лига. Станислав Костов беше точен от дузпа в 21-ата минута.Тодор Неделев изравни в 67 минута.
Двубоят на Коматево започна с едноминутно мълчание в памет на Динко Дерменджиев, а двата тима излязоха със специални тениски, на които беше ликът на Чико.

Играчите на "сините" започнаха по-активно срещата, но Иванов пропусна. В 8-ата минута мачът беше спрян, за да бъда отдадена почит на легендарната осмица на "жълто-черните", а трибуните започнаха да скандират:"Чико, Чико, Чико".

Ботев: Даниел Кайзер, Филип Филипов, Кристиан Димитров, Димитър Пиргов, Лазар Марин, Лъчезар Балтанов, Радослав Терзиев, Тодор Неделев, Васил Шопов, Кристиан Добрев, Феребори Доре

Левски: Николай Михайлов, Иван Горанов, Нуно Рейш, Деян Иванов, Живко Миланов, Хали Тиам, Мартин Райнов, Паулиньо, Илия Юруков, Станислав Иванов, Станислав Костов