Киров: Най-важното е да поддържаме добър ритъм до финала за Купата на България /видео/

04 Май 2019 23:07

Треньорът на Ботев (Пловдив) Николай Киров коментира поражението с 1:3 от Левски.

"Всяка загуба е разочароваща. Доста разконцентрирани влязохме в двубоя, след което се нормализираха нещата. Изравнихме заслужено. Точно когато владеехме ситуацията, допуснахме първата атака на Левски през вторто полувреме и ни вкараха.

Като цяло през втората част съм доволен, но трябваше да сме по-концентрирани в началото. Всеки един състезател е важен, не трябва търсим причините в индивидуални липси.

Доста лековато допуснахме попаденията. В момента най-важното е отборът да поддържа добър ритъм до финала за Купата на България", заяви Киров.