И Ботев загуби преди финала /снимки + видео/

11 Май 2019 19:11

Ботев загуби с 0:1 от Берое в среща от първата шестица. Мачът беше последен за тима преди финалът за Купата на България на 15 май срещу Локомотив. Единственото попадение вкара Рубен Бригидо в добавеното време на първата част.

В 16-та минута Мартин Камбуров излезе на стрелкова позиция отправи удар, който се удари в гредата.

В 23-та минута Берое имаше нов шанс Педро Еуженио отправи удар, но Филип Филипов успя да изчисти от голлинията.

В добавеното време Ничев изчисти лошо топката, която попадна при Рубен Бригидо и той с удар от границата на наказателното поле откри резултата - 0:1.

В 57-та минута удар на Васил Шопов беше спасен от Душан Перниш.

В 65-та минута Педро Еуженио се опита да изненада Кайзер с директно от корнер, като топката се удари в напречната греда.

В 72-та минута удар на Камбуров беше спасен от Кайзер.

За предстои мачът на сезона, а именно финалът за Купата на България срещу Локомотив на 15 май - сряда, от 19:00ч. на националния стадион "Васил Левски".

Ботев: Даниел Кайзер, Филип Филипов, Кристиан Димитров (Джонатан Перейра 46 мин.), Костадин Ничев, Еберт Кардосо, Радослав Терзиев, Васил Шопов, Тодор Неделев (Лъчезар Балтанов 59 мин.), Кристиан Добрев (Лъчезар Балтанов 59 мин.), Александър Тонев, Феребори Доре

Берое: Душан Перниш, Иван Бандаловски, Никита Баранов, Ерол Алкан, Матеус Леони, Яя Меледже (Карлос Охене 78 мин.), Рубен Бригидо (Антон Карачанаков 68 мин.), Милен Желев, Александър Цветков, Педро Еуженио, Мартин Камбуров (Мешка 87 мин.)