Желко Петрович: Не се забавлявахме на терена /видео/

14 Юли 2019 20:47

Старши треньорът на Ботев Желко Петрович коментира мача с Арда в дебютния си мач начело на Ботев и бъдещето на клуба.

"Ние се бяхме приготвили вчера да играем този двубой, но това не е извинение. Мисля, че Арда играха за равенство срещу нас. Пропуснахме 2-3 чисти положения през първото полувреме, след 60-та минута Арда заигра по-добре имаха и помощ на публиката. Това ще бъде много трудно място за гостуване за другите отбори. Липсваха ни двама много ключови играчи - Антонио Вутов и Александър Вутов, загубихме почти всички втори, трети и четвърти топки от началото до края. Не видях моите футболисти да се забавляват. Казах им да се забавляват по време на двубоя. Респект към Арда те се бориха за тази точка и трябва да сме доволни, че не загубихме. Нашата цел е да бъдем в топ 6, трябва да направим младите играчи по-силни и да бъдат готови за бъдещето на клуба. След година - година и половина може би ще имаме нов стадион. И до тогава трябва да изградим нашите таланти, за да могат те да играят на нашия стадион. Имаме страхотни играчи. Не знам какво ще се случи до края на края на септември, но се нуждаем от още един или двама нови играчи."