Много слаб Ботев загуби във Варна /видео/

20 Сеп 2019 19:21

Ботев загуби от Черно море с 0:2 и продължава колебливото си представяне от началото на сезона. Иса откри в 48-та минута, а Мартин Минчев оформи крайния резултат от дузпа. Преди това Аргилашки спаси друга дузпа за Родриго.

В 20-та минута Виана подаде към Неделев, той опита да играе с глава, но топката попадна при Вутов, който стреля, но вратарят на домакините Миодргат Митрович спаси.

В 25-та минута Неделев изведе Еберт, който напредна, влезе в наказателното поле и опита да прехвърли Митрович, но той спаси.

При първото си чисто положение Черно море откри резултата в началото на втората част. Родриго изведе Исмаил Иса и той реализира - 1:0 в 48-та минута.

В 61-та минута Минчев остана сам срещу Аргилашки, но вратарят успя да спаси.

В 63-та минута Черно море получи дузпа, след като Родриго беше фаулиран от Вутов. Аргилашки обаче успя да спаси дузпата, която беше изпълнена от Родриго.

Почти веднага след това Черно море получи нова дузпа. Аргилашки фаулира в наказателното поле Даниел Димов и Станислав Тодоров отсъди нова дузпа. Тя беше обаче този път реализирана от Мартин Минчев за 2:0.

В 73-та минута Марко Перван замени Лъчезар Балтанов се контузи и беше откаран в болница.

С това поражение Ботев записа трети пореден мач без победа и от началото на сезона има само два успеха от 10 двубоя. Тимът е девети с 9 точки. Черно море остана седми с 14 точки.

В следващия кръг Ботев приема Славия.

Черно море: Миодраг Митрович, Виктор Попов, Мирослав Енчев, Стефан Станчев, Цветомир Панов, Аристоте Фунду, Даниел Димов, Родриго Енрике (Илиан Илиев - младши 90 мин.), Васил Панайотов (Емил Янчев 87 мин.), Мартин Минчев, Исмаил Иса (Жордао 58 мин.)

Ботев: Георги Аргилашки, Филип Филипов, Кристиан Димитров, Димитър Пиргов, Еберт Кардосо, Филип ван Арнем, Лъчезар Балтанов (Марко Перван 73 мин.), Лазар Марин (Станислав Шопов 80 мин.), Антонио Вутов (Джонатан Перейра 69 мин.), Тодор Неделев, Фернандо Виана