Диян Божилов: Ние сме по-технични, радвам се за Вутов

30 Ное 2019 17:34

Диян Божилов, който води отбора на Ботев (Пд) срещу Царско село заради наказанието на Ферарио Спасов, счита че "канарчетата" са по-технични и това се оказало решаващо за победа срещу Царско село с 3:0 на стадиона в Овча купел:

"С изключение на първите 20 минути се ориентирахме добре на тежкия терен. След това отбелязахме и нямахме проблеми да спечелим мача. Нашият отбор е по-техничен. Гостите имат по-високи и тежки футболисти, няколко пъти ни пребориха и за наше щастие не ни отбелязаха гол. Обезличихме Антуи, с една-две изяви нямаше нищо.

Радвам се за Вутов. Дано двата гола го успокоят и да продължава по същия начин да ни радва, защото в предишния мач изпусна няколко положения.

Сега ни предстои мач срещу Славия. Те имат ден повече за почивка, което е предимство, но ще сме готови на 100%. Ако можем да продължим, ще е най-добре за нас", завърши Божилов.