Ботев беше близо до точка, но загуби от ЦСКА-София /видео/

16 Авг 2020 21:58

Ботев загуби много нещастно гостуването си на ЦСКА-София с 1:2. Санкаре откри за домакините, а Мишел Еспиноса изравни. Белтраме в самия край на двубоя успя да донесе победата на ЦСКА.

В 23-та минута след изпълнение на фаул се стигна до удар на Рафаел, който от волей стреля, топката отиде при Антонов, който опита удар, но беше изпреварен от Санкаре, който откри резултата - 1:0.

В 60-та минута Ботев изравни резултата. Тодор Неделев центрира от корнер, а Мишел Еспиноса засече с глава, вкарвайки дебютния си гол за Ботев - 1:1.

В първата минута от добавеното време ЦСКА получи фаул на границата на наказателното поле. Стефано Белтраме стреля от фаула и успя да донесе трите точки на домакините - 2:1.

Така Ботев пропусна да вземе точка при гостуването си в София.

В следващия кръг Ботев приема Берое следващата седмица.

ЦСКА: Густаво Бусато, Иван Турицов, Валентин Антов, Пламен Гълъбов, Амос Юга (Ахмед Ахмедов 76 мин.), Рафаел Енрике, Тиаго Родригез, Греъм Кери (Жул Кейта 64 мин.), Юнус Санкаре (Стефано Белтраме 64 мин.), Брадли Мазику, Али Соу

Ботев: Янко Георгиев, Иван Бандаловски, Станислав Работов, Виктор Генев, Мите Цикарски (Джонатан Перейра 65 мин.), Славчо Шоколаров, Мишел Еспиноса (Лъчезар Балтанов 76 мин.), Маркиньос Педросо, Тодор Неделев, Антонио Вутов (Кристиан Добрев 47 мин.), Атанас Илиев