Локо (София) с нов успех във Втора лига, Арда се издъни в Благоевград

02 Мар 2019 18:43

Обновеният отбор на Локомотив (София) надви с 2:0 Добруджа у дома в мач от 19-ия кръг на Втора лига. Успехът бе втори пореден за "железничарите" след подновяването на първенството.

В герой за столичани се превърна завърналия се от Дунав Александър Александров, който вкара и двата гола.

Крилото даде аванс на своя тим в 69-ата минута след точно изпълнена дузпа. В последните секудни на срещата отново Александров бе точен за крайното 2:0.

Малко преди това Михаил Венков бе изгонен.

С успеха Локомотив събра 25 точки и заема седмо място във временното класиране. Добруджа е последен.

Арда (Кърджали) допусна нова грешна стъпка по пътя към промоция в елита. В мач от 19-ия кръг на Втора лига тимът на Стойчо Стоев завърши наравно 0:0 като гост на Пирин (Благоевград).

Гостите диктуваха събитията на терена, но така и не успяха да поразят вратата на Филип Димитров.

Арда отново демонстрира голова немощ в офанзивен план, нещо което съпътства отбора в голяма част от мачовете през сезона във Втора лига.

С точката тимът от Кърджали събра 35 и заема трето място във временното класиране. Пирин е едва 14-и със 17 точки.