Печат на тази страница

Спартак вкара 7 в Граф Игнатиево

07 Апр 2019 19:38

Спартак постигна поредна разгромна победа в първенството на В- областна група- Запад. "Гладиаторите" победиха със 7:0 при гостуването си на Вихър на стадион "Любен Луков" в Граф Игнатиево.

Още до почивката възпитаниците на Стефан Учиков нанизаха 5 безответни гола, а пред втората част добавиха още два.

По две попадения отбелязаха Петко Фанев, Любо Цеков и Андон Андонов, а Здравко Жилов добави едно попадение.

Така след 18 кръга Спартак е непобедим на върха с голова разлика 83:0.

В следващия кръг "гладиаторите" приемат на стадион "Тодор Диев" тима на Брестник.

Съставът на Спартак: Алекс Василев, Кирил Нушев, Николай Христозов, Христос Доков-к, Рангел Костурски, Костадин Калинов, Веселин Тонев, Денис Хасан, Здравко Жилов, Петко Фанев, Любомир Цеков (Митко Илиев, Андон Андонов, Мануел Костов, Михаел Пърчев, Атанас Църцев)