Спартак с нова победа и исторически гол №100

24 Май 2019 22:29

Спартак победи с 4:0 тима на Спартак Ново село в мач от 25- ти кръг на Б- областна група- Запад.

В 11' на срещата Михаел Пърчев откри резултата с исторически гол №100 за сезона. Капитанът Христос Доков центрира отлично от пряк свободен удар и Пърчев вкара стотното попадение.

Любомир Цеков направи резултата 2:0 в 43', получавайки отличен пас в наказателното поле.

В началото на втората част Любомир Цеков вкара второто си попадение в мача за 3:0, а няколко минути по- късно Андон Андонов оформи крайното 4:0.

В последния кръг Спартак гостува на Брестовица.

Съставът на Спартак: Костадин Велков, Кирил Нушев, Николай Христозов, Михаел Пърчев, Рангел Костурски, Веселин Тонев, Христос Доков-к, Костадин Калинов, Андон Андонов, Петков Фанев, Любо Цеков (Стефан Учиков, Мануел Костов, Атанас Бучов)