Марица разгроми юношите старша възраст на Локо в последната си контрола /снимки/

27 Юли 2019 22:10

Марица победи с 6:2 юношите старша възраст на Локомотив в последната си контрола преди началото на сезона в Трета лига.

Марица откри още в 3-та минута Даниел Спасов напредна пусна към Георги Георгиев, който отблизо откри резултата - 1:0.

В 7-та минута удар на Милен Танчев беше спасен от стража на юношите на Локомотив.

В 9-та минута Спасов и Георгиев повториха упражението, но ударът на падателя беше спасен от вратаря на Локомотив.

В 11-та минута удар центриране от корнер на Тимонов беше засечено с глава от Милен Танчев, но стража на Локомотив изби в корнер. При второто изпълнение на ъглов удар се получи разбъркване Димитър Мичков беше най-съобразителен и с хубав удар реализира за 2:0.

В 17-та минута Тимонов напредна пусна към Георги Георгиев, който вкара своя втори гол в мача и трети за Марица - 3:0.

В 21-та минута след разбъркване в наказателното поле на Локомотив се стигна до изчистена топка, топката попадна при Даниел Спасов, който с хубав плътен удар от границата на наказателното поле реализира за 4:0.

В 26-та минута Георгиев подаде към Спасов, който стреля, но ударът му премина над вратата.

В 28-та минута Тимонов се разходи из защитата на Локомотив и стреля, но ударът му срещна гредата.

В 29-та минута удар на Джунейт Узунов рикошира в играч на Локомотив и заблуди стража на гостите и влезе във вратата на тима за пети път - 5:0.

В 42-та минута резултатът стана 6:0 Тимонов изведе Спасов по крилото той напредна и с хубав прехвърлящ удар вкара своя втори гол в мача.

В 53-та минута юношите на Локомотив върнаха един гол след като играч на юношите на Локо влезе в наказателното поле подаде на свой съотборник и той на опразнената врата реализира - 6:1.

В 59-та минута юношите на Локомотив върнаха още един гол, като той беше идентичен с първия - 6:2.

В 72-та минута Димитър Аврамов беше изгонен с директен червен картон за нарушение след корнер в наказателното поле на Локомотив.

В 82-та минута удар на Христо Янчев от фаул срещна гредата.

В 86-та минута и Локомотив получи директен червен картон за нарушение срещу Джунейт Узунов, който излизаше сам срещу вратаря на железничарите.

Следващата седмица Марица почва с гостуване на Несебър в събота новия сезон в Югоизточната Трета лига.

Марица: Илия Николов, Йордан Пейчинов, Димитър Мичков, Димитър Аврамов, Джунейт Узунов, Христо Янчев, Мартин Анастасов, Милен Танчев, Даниел Спасов, Тодор Тимонов, Георги Георгиев (Красимир Кръстев, Иван Мицев, Георги Иванов)