Спартак с равенство с юношите старша на Славия преди мача с Марица

03 Авг 2019 21:00

Спартак завърши 2:2 в контролна среща с тима на Славия U19. Срещата се игра на един от помощните терени на стадион "Славия" в Овча Купел.

Домакините поведоха в началото на срещата, но новото попълнение Кирил Георгиев изравни в 40' със страхотен удар от фаул.

През втората част домакините отново излезнаха напред в резултата. Капитанът Христос Доков изравни за "гладиаторите".

И в тази среща треньорът Стефан Учиков заложи на юноши от школата. Мариан Гиров, Атанас Бучов и Мартин Симеонов започнаха като титуляри, а през второто полувреме в игра влязоха Деян Господинов, Васил Стойчев, Радослав Геджов и Кръстьо Милев.

От понеделник Спартак започва подготовка за първия си официален мач - с Марица за Купата на България в сряда от 18:00 часа на стадион "Тодор Диев".

Съставът на Спартак: Константин Велков, Атанас Бучов, Николай Христозов, Христос Доков, Рангел Костурски, Кирил Георгиев, Веселин Тонев, Мариан Гиров, Денис Хасан, Мартин Симеонов, Здравко Жилов (Деян Господинов, Васил Стойчев, Михаел Пърчев, Радослав Геджов, Кръстьо Милев, Стефан Учиков)