Спартак разгроми ФК "Раковски " в контрола

15 Авг 2019 18:52

Спартак записа първа победа в предсезонната подготовка, след като разгроми с 6:0 тима на ФК "Раковски".

Головата серия за гладиаторите започна още в 5 минута, когато Кирил Георгиев центрира, а Любо Цеков с глава откри резултата. В 21 минута домакините от Раковски си отбелязаха автогол, а головата серия на гладиаторите до края на полувремето продължи, като в 34' Петко Фанев и в 38' Ивайло Димитров направиха резултата 4:0.

През второто полувреме Спартак продължи да доминира. В 67' Кирил Георгиев направи 5:0, а в 75' заформи крайното 6:0.

Старши-треньорът Стефан Учиков отново заложи на много от талантите от академията на Спартак, а това е и една от основните политики на клуба.

Това бе третата контрола на гладиаторите, след като завърни наравно със Славия 2:2 и загуби от ФК "Секирово" с 2:1.

Съставът на Спартак: Деян Господинов, Атанас Бучов, Христос Доков, Николай Христозов, Рангел Костурски, Костадин Калинов, Денис Хасан, Кирил Георгиев, Петко Фанев, Ивайло Димитров, Любо Цеков (Митко Илиев, Мартин Симеонов, Радослав Геджов, Михаел Пърчев, Стефан Учиков, Марян Гиров, Даниел Вълов)