Марица се справи с Карнобат

17 Авг 2019 20:54

Марица продължава с чудесното си представяне и записа пета поредна победа в официален мач от началото на сезона. Тимът победи като гост Карнобат с 3:1 и по този начин записа трета поредна победа в Югоизточната Трета лига от началото на сезона, тимът има и две поредни победи в турнира за Купата на България.

Христо Янчев откри в 28-та минута, домакините изравниха, но Георги Георгиев в 67-та минута изведе отново маричани напред, а Милен Танчев с гол в 70-та минута реши двубоя.

Така Марица е с пълен актив от 9 точки и така само маричани Черноморец и Загорец са с пълен актив след първите три кръга.

В сряда Марица играе у дома срещу Сокол Марково в областен финал в турнира за Купата на България. Мачът е от 18:00ч. на стадион "Марица".

Карнобат: Даниел Желев, Пламен Димитров, Димитър Дончев, Ясен Тузаков, Трендафил Момчилов, Георги Калоянов, Стойко Колев, Стоян Калев, Хюсеин Садула, Петър Колев, Пламен Киров

Марица: Илия Николов, Даниел Спасов, Джунейт Узунов, Димитър Аврамов, Димитър Мичков, Йордан Пейчинов, Милен Танчев, Христо Янчев, Тодор Тимонов, Олджай Алиев, Георги Георгиев