Марица Пд се размина с ЦСКА за Купата на България

04 Сеп 2019 19:55

Левски ще се изправи срещу състава на Спартак (Варна) за Купата на България.

Варненци победиха аматьорите от Лато (Алеко) с 1:0 на стадиона в Свищов. Единственото попадение вкара Румен Николов в 86-ата минута.

Двубоят беше от предварителния кръг на турнира. "Соколите" приемат Левски между 24-26 септември. Най-вероятно срещата ще се играе в Балчик.

ЦСКА пък ще ще има за опонент Локомотив (Горна Оряховица) на 1/16-финалите.

Бившият член на футболния ни елит се наложи с 3:1 над Марица (Пловдив). Два гола за успеха на "железничарите" отбеляза Калоян Стефанов. Третото попадение за гостите от Горна Оряховица реализира Деян Христов.

Почетният гол за Марица вкара Мартин Атанасов.

Изиграха осемте двубоя днес от Купата на България, като единственият мач, в който се играха продължения бе Хитрино – Кариана, след като двата тима завършиха при 1:1 в редовното време. Все пак Кариана успя да спечели битката и се класира за следващата фаза на надпреварата. Това стана благодарение на гол на Бастунов в 104-ата минута.

Единственият отбор от Втора лига, който не успя да се класира напред е Струмска слава, след като загуби с 0:1 гостуването си на Миньор Перник.

Утре и в петък ще се изиграят и останалите срещи от втория предварителен кръг на Купата на България.