Печат на тази страница

Спартак разгроми Калояново за 6-та поредна победа

29 Сеп 2019 21:25

Спартак продължава с победната си серия след като раазгроми с 8:1 тима на Калояново.

Петко Фанев даде началото на голеадата в 27' с удар от границата на наказателното поле.

Само две минути по- късно голмайсторът на гладиаторите Любо Цеков засече центриране на Митко Илиев за 2:0.

В 39' Кирил Георгиев с удар извън наказателното полепокачи на 3:0.

Второто полувреме головете продължиха. Още в 50 гостите си отбелязаха автогол, а след това и един във вратата на Спартак.

Любо Цеков обаче веднага отговори и вкара за 5:1.

В 71' Здравко Жилов получи отличен пас в наказателното поле и със силен удар направи резултата 6:1.

В последните минути на мача Николай Христозов вкара два идентични гола с глава и оформи крайното 8:1.

Така Спартак продължава без загуба и е едноличен лидер в класирането с пълен актив от 18 точки и голова разлика 20:2.

В следващия кръг Спартак гостува Металик Сопот, срещата е на 5 октомври от 16:00 часа.

Съставът на Спартак: Константин Велков, Атанас Бучов, Николай Христозов, Христос доков-к, Рангел Костурски, Кръстьо Милев, Денис Хасан, Кирил Георгиев, Петко Фанев, Любо Цеков, Митко Илиев (Георги Камбуров, Мартин Симеонов, Костадин Калинов, Здравко Жилов)