Марица с нов успех, удари Хасково като гост

20 Окт 2019 18:32

Марица записа нов успех, след като победи Хасково като гост в среща от 12-ия кръг в Югоизточната Трета лига с 2:1.

Маричанки трябваше да правят обрат, след като Дамян Чаушев в 51-та минута откри резултата за домакините - 1:0.

В 77-та минута Олджай Алиев изравни - 1:1.

Само три по-късно момчетата на Борислав Караматев направиха пълен обрат, след като Тодор Тимонов вкара в типичния си стил. Лимона реализира с фамозен удар от около 40 метра - 1:2.

С успеха Марица събра 25 точки и вече е трети. Хасково е на 10-та позиция с 16 точки.

В следващия кръг маричани приемат Левски (Карлово), а двубоят е този четвъртък от 16:00ч. на стадион "Марица".

Хасково: Димитър Александров, Георги Чичев, Дамян Чаушев, Борис Бисеров, Сонер Полат, Нелиян Чакъров, Красимир Илиев, Христо Капитанов, Ивелин Костов, Ален Иванов, Юлий Шекеров

Марица: Илия Николов, Йордан Пейчинов, Димитър Аврамов, Димитър Мичков, Денис Палков
Тодор Тимонов, Мартин Анастасов, Христо Янчев, Милен Танчев, Олджай Алиев, Георги Георгиев