Марица победи Загорец в дербито и вече е на три точки от върха

09 Ное 2019 16:25

Марица записа изключително ценен успех в дербито на 15-ия кръг в Югоизточната Трета лига. Маричани победиха с 1:0 лидера в групата Загорец с гол на Тодор Тимонов от дузпа в 32-та минута и така се доближиха на само три точки от тима от Нова Загора.

В 32-та минута Марица откри резултата след като Тодор Тимонов реализира дузпа, която беше отсъдена за игра с ръка на играч на Загорец.

С успеха Марица събра 34 точки и поне за около час излезе пред втория Созопол, който е с 32 точки и в момента играе срещу Левски Карлово. Загорец остава лидер с 37 точки.

Следващата събота Марица гостува на Атлетик Куклен.

Марица: Илия Николов, Йордан Пейчинов, Димитър Аврамов (Димитър Мичков 46 мин.), Даниел Спасов, Джунейт Узунов, Христо Янчев, Тодор Тимонов, Мартин Анастасов, Милен Танчев, Олджай Алиев, Георги Георгиев

Загорец: Евгени Караманов, Георги Георгиев, Денислав Атанасов, Александър Хардалов, Явор Иванов, Христо Митев, Христо Христов, Пламен Иванов, Милен Митев, Кристиян Славов, Коста Янев