Несебър шокира Марица /видео/

22 Фев 2020 16:09

Отборът на Марица започна с изненадваща загуба втория полусезон в Югоизточната Трета лига. Маричани загубиха у дома с 1:2 от Несебър.

В 13-та минута Несебър откри резултата, след центриране от фаул и разбъркване в наказателното поле на домакините се стигна до удар, който беше отразен от Илия Николов, но при добавката Патрик Попов успя да реализира - 1:0.

Марица изравни в 26-та минута, когато Тимонов центрира от фаул в наказателното поле към Йордан Пейчинов, който свали с глава към Милен Танчев, който също засече с глава и реализира за 1:1.

В 79-та минута Несебър стигна до победата. Стоян Вълчев беше изведен добре навлезе в наказателното поле и вкара за крайното 1:2.

Така Марица остава на второто място с 40 точки. Несебър е 10-ти с 23 точки.

Следващата събота Марица гостува на Свиленград.

Марица: Илия Николов, Даниел Спасов, Йордан Пейчинов, Илиян Йорданов, Димитър Аврамов, Христо Янчев, Милен Танчев, Айкут Янъков, Костадин Дяков, Тодор Тимонов, Олджай Алиев

Несебър: Марио Исаков, Николай Дамянов, Али Алиев, Симеон Баев, Димитър Попов, Патрик Попов, Даниел Бенчев, Стоян Вълчев, Kристиян Бешев, Иван Христов, Георги Йорданов