Спартак с класическа победа над ФК Секирово

18 Юли 2020 21:47

Спартак победи с 3:0 тима на ФК Секирово в контролна среща. Двубоят се игра на терена в квартал Секирово.

Треньорът на "гладиаторите" Стефан Учиков не можеше да разчита на няколко основни футболисти заради контузии- Александър Витанов, капитанът Христос Доков, Любо Цеков, Митко Илиев, Мартин Симеонов и Давор Илиев.

Спартак откри резултата в средата на първото полувреме, когато Кирил Гоергиев премина през няколко играчи на съперника и сложи топката на главата на Христо Стамов, който я вкара в мрежата.

В началото на втората част Кирил Георгиев центрира остро отдясно, а играч на домакините не успя да изчисти топката и си отбеляза автогол.

Отличната игра на Кирил Георгиев завърши с гол. След много хубава комбинация със Светослав Читаков, Георгиев бе изведен сам срещу вратаря на Секирово и със страхотен удар оформи крайното 3:0.

Съставът на Спартак: Александър Милушев, Георги Чичев, Йордан Минев, Христо Стамов, Георги Камбуров, Пейо Батинов, Кръстьо Милев, Николай Пърнаров, Кристиан Кодуков, Кирил Георгиев, Светослав Читаков (Алекс Василев, Атанас Бучов, Мариян Гиров, Веселин Отман)