Спартак с много важна победа в Несебър

17 Окт 2020 19:21

Спартак постигна много важна победа, след като победи с 2-1 при гостуването си на Несебър в мач от 11 кръг на Югоизточна Трета лига.

Мачът бе доста здрав, като в средата на първото полувреме домакините поведоха, но със самостоятелна акция ,само 4 минути по-късно, Филип Колев успя да изравни.

Спартак доминира през второто полувреме, като на смяна влезе Любо Цеков, който имаше много хубаво положение, но ударът му с глава премина на сантиметри от вратата. Кирил Георгиев също можеше да донесе победата на гладиаторите, но силният му удар бе избит от вратаря Исаков.

Все пак добрата игра на Спартак се увенча с успех, след като в 73' Кирил Георгиев центрира от фаул, а Станимир Димитров се оказа най - съобразителен в наказателното поле и донесе трите важни точки за гладиаторите.

Така след изиграни 11 мача Спартак е на 12 място в класирането с актив от 13 точки, а в следващия 12 кръг на 24 октомври от 16 часа на стадион "Тодор Диев" сините приемат тима на Марица Пловдив.

Състав: П. Начев, Ф. Алексиев, Х. Доков, Й. Минев, Г. Йотовски, К. Георгиев, К. Милев, М. Симеонов, С. Димитров, М. Гиров, Ф. Колев (Л. Цеков, К. Кодуков. М. Илиев).