Спартак допусна загуба от Ямбол

14 Ное 2020 19:38

Спартак изигра слаб мач и загуби от тима на Ямбол с 2:3 при гостуването си на стадион "Тунджа" в мач от 15- ти кръг на Югоизточна Трета лига.

През първото полувреме "гладиаторите" владееха повече топката, но с единствения си удар към вратата домакините откриха резултата.

Втората част бе малко по- открита и след като допуснаха второ попадение, "гладиаторите" отвърнаха с гол на Йордан Минев.

Играчите на Стефан Учиков тръгнаха напред в опит да изравнят резултата, но вместо това допуснаха трети гол във вратата.

В края на мача отновo Йордан Минев вкара за 3:2.

Така Спартак е на 13- то място в класирането със 16 точки и мач по- малко.

В следващия кръг, на 21 ноември от 14:30 часа на стадион "Тодор Диев" Спартак приема Хасково.

Състав: П. Начев, Ф. Алексиев, Й. Минев, В. Минев, Г. Йотовски, К. Милев, Х. Доков, К. Георгиев, К. Кодуков, С. Димитров, Л. Цеков, (М. Симеонов, Ф. Колев, Г. Камбуров)