Спартак загуби от Лудогорец 3 в контрола

Спартак загуби с 2:4 от Лудогорец 3 в контролна среща, играна в Хисаря.

Първото полувреме премина без положения за отбора на Спартак.

Лудогорец вкараа три гола след груби индивидуални грешки.

Второто полувреме почна силно за Спартак.

В 75' влезлият на смяна Давор Илиев реализира след хубав пас на Георги Георгиев. Пет минути след гола отново Давор Илиев засече за 3:2 след хубава атака през левия фланг. Нападателят се завърна след грип, който не му позволи да тренира пълноценно с отбора.

В 82' минута Марян Кусев можеше да вкара за 3:3, но ударът му мина на сантиметри от вратата. След това опит за прехвършящ удар на Кирил Георгиев от центъра мина опасно близо до вратата на Лудогорец.

В заключителните минути след грешка в защитата на "гладиаторите" Лудогорец вкара четвърти гол за крайното 4:2

Съставът на Спартак: Петър Начев, Александър Драшков, Кръстьо Милев, Мариян Кусев, Георги Йотовски, Йордан Минев, Кирил Георгиев-к, Кристиян Кодуков, Цецо Главчев, Георги Георгиев, Любомир Цеков (Давор Илиев, Горан Гръблев, Илиян Илиянов, Антонио Ташев и Александър Стойчев).