Съдия отне заслужени точки на Спартак срещу Розова долина

17 Апр 2021 21:49

Спартак загуби с 1:2 като гост на Розова долина в мач от 27- ми кръг на Югоизточна трета лига.

"Гладиаторите" показаха ново лице след като треньорът Иван Петков заложи на едни от най- перспективните юноши като титуляри в днешния мач- Антони Ташев (2003), Цветан Вълчинов (2004), Васил Стойчев (2004), Филип Алексиев (2004) и Георги Лазаров (2004).

След равностойни 62 минути от мача дойде безобразната намеса на главния съдия Венцислав Митрев. По незнайна причина само той видя фаул на границата на наказателното поле, след като Цветан Вълчинов изби топката с крак. Съдията обаче видя удар с ръка и отсъди фаул, от който домакините откриха резултата.

Последва колективна грешка в зашитата на Спартак и резултата бе удвоен.

Спартак обаче не се предаде и натиска даде резултат в 84', когато Ерай Карадайъ с красив гол върна едно попадение.

Играчите на Иван Петков продължиха да атакува, но пропуски на Цецо Главчев, Васил Стойчев, Георги Георгиев и Александър Шоков не им позволиха да стигнат поне до точка.

В тези минути пък главният съдия спести два фаула на границата на наказателното поле.

Идната седмица "гладиаторите" имат две важни домакинства- в сряда на Родопа, а в събота на Несебър.

Съставът на Спартак: Горан Гръблев, Цветан Вълчинов, Филип Алексиев, Христос Доков, Кръстьо Милев, Антони Ташев, Кирил Георгиев (к), Васил Стойчев, Цецо Главчев, Любомир Цеков, Георги Лазаров (Ерай Карадайъ, Георги Георгиев, Георги Йотовски, Александър Шиков, Петър Начев)