Марек победи Марица в Дупница (видео)

30 Авг 2021 20:23

В последна среща от осмия кръг на родната Втора лига Марек Дупница победи с 1:0 Марица Пловдив като домакин.

Успехът прати Марек на 11-ата позиция във временното класиране във второто ниво на футбола у нас и дупничани вече са с 10 точки, а Марица е на седма позиция с три точки повече.

В 16-ата минута Панталеев напредна отляво и подаде успоредно на Димитър Атанасов, който не успя да засече топката.

Малко след това Мариян Тонев падна в наказателното поле на Марек, но съдията не посочи бялата точка. Повторенията показаха, че нарушение в тази ситуация няма.

В 42-ата минута Марек поведе в резултата, след като Евгений Илиев вдясно видя Близнаков. Той достави центриране за Панталеев в наказателното поле на Марица и откри резултата - 1:0.

В 51-ата минута Вешев нахлу в наказателното поле на Марек и стреля, но топката се отби в страничния стълб на вратата на Младенов.

В 78-ата минута Маланов пробва да затрудни Пламен Младенов с удар от дистанция, но доста неточно.