Проведе се контролна среща между Марица и юношите на клуба

23 Мар 2022 09:43

Представителният тим на "Марица" и юношите старша възраст на клуба изиграха контролна среща помежду си, в която воденият от Николай Димитров мъжки тим спечели с 3:1. Спарингът се проведе на стадион "Пловдив". Двата отбора размениха вратарите си за тази контрола. Съставът на мъжете бе от по-младите футболисти от селекцията с изключение на Веселин Марчев, Илиян Йорданов и Ангел Грънчов.
Божидар Шехов в 15-та минута откри резултата за водените от Красимир Иванов юноши на Марица. В 40-та минута мъжкият състав изравни чрез Мариян Тонев след асистенция на Веселин Марчев. В 64-та минута пак Тонев направи 2:1, а отново Марчев асистира. Крайното 3:1 оформи в 81-та минута Ангел Грънчов.
В петък, 25 март, "Марица" ще изиграе контролна среща с елитния "Арда". Приятелският мач ще се играе на стадион "Марица" от 15 часа. На 2 април "Марица" е домакин на "Добруджа" в среща от 29-ти кръг на Втора лига.

МАРИЦА: Виктор Петков, Ангел Грънчов, Георги Иванов, Борислав Дончев, Илиян Йорданов, Христиан Димитров, Теодор Фърков, Сами Мехмедов, Станимир Димитров, Веселин Марчев, Мариян Тонев. (Николай Пранджев, Денис Стоянов)

МАРИЦА U19: Петър Начев, Станислав Василев, Васил Янин, Джошуа Харис, Божидар Шехов, Сали Садъков, Алекс Миланов, Георги Атанасов, Руслан Иванов, Ангел Котев, Денислав Неделчев. (Петко Механджийски, Атанас Атанасов, Тодор Кузманов, Недялко Вукадинов, Георги Вълков, Димитър Рачев, Михаил Михайлов, Ивайло Иванов)