Уникална драма след дузпи и Локо е на полуфинал за Купата /видео/

02 Апр 2019 21:16

Локомотив отстрани Етър след изпълнения на дузпи и се класира за полуфиналите в турнира. Редовното време завърши 1:1, а изпълнените дузпи бяха цели 20.

В 16-та минута се стигна до принудителна смяна за Етър, след като Аласана Мане беше заменен от Никола Колев.

В 32-та минута Дани Младенов също напусна принудително и беше заменен от Иван Стоянов.

В 73-та минута Етър получи дузпа, след като Милош Петрович фаулира в наказателното поле Румен Руменов. Зад топката застана Иван Стоянов, който реализира и откри резултата - 1:0.

В 81-та минута Момчил Цветанов стреля по диагонал, а топката беше засечена от капитана Димитър Илиев, който изравни резултата - 1:1.

До края на редовното време нямаше повече голове, а двата отбора не си отбелязаха и в продълженията и така се стигна до изпълнения на дузпи.

Дузпите започнаха ужасно за Локомотив Димитър Илиев вкара, но Елитон и Асен Георгиев изпуснаха. За Етър вкараха Велко Батрович, Георги Сърмов и Артьом Артюнин. След това Бирсент Карагарен и Ален Ожболт вкараха, а за Етър пропуснаха Милчо Ангелов и Иван Стоянов, който вкара в редовното време и пропуснаха сега да класира Етър на четвъртфиналите. Локомотив взе за първи път предимство след като Момчил Цветанов вкара за Локомотив, но и Румен Руменов вкара за Етър. След това Димитър Везалов и Крум Стоянов изпуснаха, а Абделкахим Буна и Милош Петрович за Локо и Венцислав Василев и Никола Колев за Етър вкараха. Стивън Езе вкара, а Пламен Гълъбов изпусна и след 20 изпълнени дузпи Локомотив се класира за полуфиналите!

Локомотив приема Славия в петък в среща от втората осмица.

Етър: Христо Иванов, Здравко Илиев (Артьом Артюнин 118 мин.), Венцислав Василев, Пламен Гълъбов, Крум Стоянов, Георги Сърмов, Румен Руменов, Аласана Мане (Никола Колев 16 мин.), Даниел Младенов (Иван Стоянов 32 мин.), Велко Батрович, Милчо Ангелов

Локомотив: Илко Пиргов, Милош Петрович, Димитър Везалов, Стивън Езе, Янко Ангелов (Елитон 76 мин.), Игор Банович (Асен Георгиев 106 мин.), Абделхамик Буна, Момчил Цветанов, Един Бахтич (Ален Ожболт 76 мин.), Анте Аралица (Бирсент Карагарен 101 мин.), Димитър Илиев