Локо загрява за реванша срещу Спартак Търнава във Враца

28 Юли 2019 02:26

Локомотив гостува на Ботев Враца в среща от третия кръг в efbet Лига. Мачът е днес от 18:45ч. на стадион „Христо Ботев“ във Враца.

В четвъртък Локомотив игра в първа среща от втория предварителен кръг на Лига Европа исторически мач срещу Спартак Търнава от Словакия. Първият мач от евротурнирите на клубния стадион на Локомотив беше с спечелен с 2:0 след две попадения от дузпи на капитана Димитър Илиев. Локомотив ще гостува предстоящия четвъртък в Търнава в реванша от Лига Европа.

В миналия кръг в първенството Локомотив победи с 3:2 Славия, а Ботев Враца се справи с Витоша Бистрица като гост с 2:0.

За пръв път в групата на Локомотив попадна най-новото попълнеине Николай Николаев, който може да дебютира днес.

Още невъзстановен за игра е Мустафа Абдулахи. Всички останали играчи са на линия за двубоя.