В мач със седем гола Локомотив спечели "гостуването" си на Арда /снимки + видео/

11 Авг 2019 19:45

Локомотив победи с 5:2 Арда в интересен мач, в който тимът беше гост на собствения си стадион.

В 11-та минута Локомотив успя да открие резултата. След центриране от фаул Иван Караджов изпусна топката и Уирис Оливейра успя да засече с глава, вкравайки дебютното си попадение за Локомотив - 0:1.

В 14-та минута Димитър Илиев центрира в наказателното поле, а Карагарен засече с глава за 0:2.

В 44-та минута Локомотив направи резултата класически. Димитър Илиев се пребори и подаде към Ален Ожоболт, който преодоля Караджов и на опразнената врата вкара за 0:3.

В 51-та минута след многоходова атака за Локомотив Един Бахтич реализира и четвърти гол - 0:4.

В 55-та минута Марчев беше изведен чудесно и бившият капитан на Локомотив реализира почетно попадение за Арда - 1:4.

В 72-та минута след центриране на Дарко Глишик Йосип Томашевич си отбеляза автогол за 2:4.

В 77-та минута получи топката и с удар от дъгата на наказателното поле оформи крайното 2:5.

С успеха Локомотив вече е трети с 10 точки, а Арда е на 6-та позиция с 8.

В следващия си мач за първенство Локомотив посреща Дунав, а преди това в четвъртък гостува на Страсбург в двубой реванш от третия предварителен кръг на Лига Европа.

Арда: Иван Карджов, Милен Стоев, Зоран Гаич, Дарко Глишик, Деян Лозев, Емил Мартинов, Румян Ховсепян (Ахмед Осман 82 мин.), Иван Коконов, Веселин Марчев (Атанас Кръстев 57 мин.), Радослав Василев, Илиша Сам (Жоао Аморим 60 мин.)

Локомотив: Мартин Луков, Милош Петрович, Стивън Езе, Давид Малембана, Петър Витанов, Уирис Оливейра, Йосип Томашевич, Един Бахтич, Ален Ожболт (Николай Николаев 70 мин.), Бирсент Карагарен (Момчил Цветанов 50 мин.), Димитър Илиев (Георги Илиев 58 мин.)