Локо допусна обрат от Лудогорец в Разград /видео/

23 Ное 2019 19:37

Локомотив загуби с 1:2 от шампиона Лудогорец в много интересен мач, който представи много положения особено през първото полувреме.

В 6-та минута Димитър Илиев излезе сам срещу Пламен Илиев и стреля, но вратарят на Лудогорец спаси, а при добавката Томашевич би над вратата.

В 11-та минута удар на Димитър Илиев беше блокиран, а топката попадна при Ожболт, който с много хубав удар реализира и откри резултата за гостите - 0:1.

В 13-та минута Карагарен пропусна да удвои, след ново спасяване на Илиев.

В 16-та минута Лудогорец изравни, Вандерсон подаде към Марселиньо от корнер, бразилецът реализира с удар извън наказателното поле - 1:1.

В 28-та минута удар на Георги Илиев срещна гредата.

В 31-та минута Лудогорец обърна резултата в своя полза, след грешка на Томашевич, който върна слабо към Луков, топката беше открадната от Кешерю, който подаде към Лукоки и той реализира за 2:1.

В 84-та минута удар на Лукоки беше отразен от Луков.

Така Локомотив остава втори с 36 точки, а Лудогорец е лидер с 45.

Следващата неделя Локомотив е домакин на Арда.

Лудогорец: Пламен Илиев, Сисиньо, Космин Моци, Драгош Григоре, Антон Недялков, Стефан Баджи, Анисе, Марселиньо (Светослав Дяков 74 мин.), Вандерсон (Дан Битон 86 мин.), Джоди Лукоки, Клаудиу Кешерю (Якуб Сверчок 82 мин.)

Локомотив: Мартин Луков, Петър Витанов (Един Бахтич 82 мин.), Йосип Томашевич, Диниз Алмейда, Георги Илиев (Анте Аралица 61 мин.), Парвизджон Умарбаев (Уирис Оливейра 61 мин.), Милош Петрович, Момчил Цветанов, Димитър Илиев, Ален Ожболт, Бирсент Карагарен