Локо и Арда не се победиха /видео/

01 Дек 2019 13:58

Локомотив и Арда завършиха 0:0 в среща от елита. Двата отбора не представиха много хубав футбол, но и времето в Пловдив беше доста студено.

Двубоят започна с минута мълчание в памет на великия актьор Стефан Данаилов.

През първата чат двата отбора не представиха добър футбол и чистите голови положения липсваха.

В 66-та минута Арда отправи първия си точен удар след като удар на Делев беше спасен от Луков.

Като цяло втората част също не представи нещо интересно на зрители.

Локомотив обаче даде жертва в двубоя, след като в 74-та минута Стивън Езе получи втори жълт картон и беше изгонен.

С това равенство Локомотив остана на третото място с 37 точки, а Арда е на шеста позиция с 26 точки.

За Локомотив предстои домакинство на Литекс за Купата в четвъртък, а за първенство Локомотив ще играе по-другия понеделник срещу Дунав в Русе.

Локомотив: Мартин Луков, Динис Алмейда, Стивън Езе, Милош Петрович, Парвиз Умарбаев (Момчил Цветанов 90 мин.), Петър Витанов, Йосип Томашевич, Георги Илиев (Един Бахтич 83 мин.), Бирсент Карагарен, Димитър Илиев, Ален Ожболт (Анте Аралица 83 мин.)

Арда: Иван Караджов, Зоран Гаич, Конър Рандал, Атанас Кръстев, Пламен Крумов, Емил Мартинов, Румян Ховсепян (Иван Коконов 60 мин.), Дарен Сидоел (Лукас Мартинс 72 мин.), Радослав Василев, Александър Георгиев (Иван Коконов 65 мин.), Деян Лозев