Локо загуби от грузинци в контрола

01 Фев 2020 20:12

Локомотив (Пловдив) загуби с 0:2 от Динамо (Батуми) в четвъртата си контрола от лагера си в Турция. От началото на подготовката в Турция възпитаниците на старши треньора Бруна Акрапович се наложиха над Кайсар с 1:0, загубиха от Земплин с 1:2 и победиха с 4:1 Арка (Гдиня).

"Черно-белите" започнаха по-настъпателно, но Мирза Хасанбегович и Кайо стреляха неточно от удобни позиции. Още при първата си опасна атака грузинците вкараха гол в 18-ата минута. "Смърфовете" реагираха, но Уирис Густаво и Мирза Хасанбегович пропуснаха от удобни позиция.

Второто полувреме пловдивчани натиснаха, но в 48-ата минута Момчил Цветанов уцели гредата. В 66-ата минута Динамо (Батуми) отбеляза втори гол. В 80-ата минута съдията най-напред отсъди дузпа в полза на "черно-белите", но след това я отмени. До края на мача и двата тима не успяха да вкарат гол.