Локомотив спечели и втората си контрола, синът на Гонзо отбеляза гол

18 Ян 2021 16:39

Локомотив Пловдив успя да спечели своя втори приятелски мач от началото на зимната си подготовка. ''Черно-белите'' надиграха Атлетик Куклен с 2:0 на стадион ''Локомотив''.

Още във втората минута ''смърфовете'' имаха шанс да открият резултата, но Кирил Акалски (бивш вратар на Локомотив) изби.

В 21-ата минута Малембана засече центриране с глава от ъглов удар, но Акалски отново се намеси по перфектен начин.

Пет минути по-късно ''черно-белите'' откриха резултата. Дамани Камара подаде с пета към Бирсент Карагерен. Първият удар на националът бе спасен, но при добавката Карагерен се разписа - 1:0.

В 81-ата минута беше оформено крайното - 2:0. Николай Николаев изведе Александър Иванов, който преодоля двама футболисти на Атлетик Куклен и прати топката в мрежата.

Стартов състав: Илко Пиргов, Дейвид Малембана, Лукас Масоеро, Кристиан Гомис, Жоел Бопесу, Бирсент Карагарен, Иван Арамазов, Парвиз Умарбаев, Лукас Салинас, Димитър Илиев, Дамани Камара