Локомотив стартира успешно контролите

22 Юни 2021 18:58

Отборът на Локомотив Пловдив започна с победа контролите от лятната подготовка на тима.

''Смърфовете'' победиха с 3:1 Септември Симитли в проверка, която се проведе в село Говедарци.

В 20-ата минута Локомотив поведе. Салинас пое с гръб към вратата, след което се обърна и видя, че вратарят на Септември е излязъл леко напред. Салинас стреля технично и прехвърли Любомир Георгиев за 1:0.

В края на полувреме резултата стана 2:0 в полза на Локомотив. Александър Иванов получи подаване в наказателното поле и с левия си крак прати топката в обратния ъгъл.

В 54-ата минута Димитър Митев намали изоставането на Септември Симитли. Той изпревари всички в наказателното поле след центриране от корнер и с глава прати топката в обратния ъгъл на вратата зад резервния страж Кристиан Томов.

В 86-ата минута Димитър Илиев пропусна дузпа за Локомотив. Той заложи на силата и стреля над горната греда.

Две минути по-късно пловдивчани вкараха трети гол. Бирсент Карагерен финтира двама защитници в наказателното поле и с техничен изстрел преодоля Ганев.